Zimní stadion v Ostrově

Správa zimního stadionu v Ostrově spadá nově pod městský dům dětí a mládeže.

Důvodem ke změně provozovatele byla končící smlouva o pronájmu současnému provozovateli.

„My jsme převzali správu zimního stadionu od 1. ledna, máme nového správce zimního stadionu a tři nové zaměstnance“, uvedla ředitelka Městského domu dětí a mládeže Bc. Šárka Märzová.

„Já coby vedoucí zimního stadionu plus další tři lidi, který pracujou jakoby zároveň, strojníci, ledaři, rolbaři“, prozradil správce zimního stadionu Jan Patera.

Do jejich pracovní náplně spadá nejen samotná údržba ledu, ale i obsluha a kontrola strojovny a chlazení, s automatickým provozem. Zároveň zajišťují úklid a pořádek ve všech prostorách zimního stadionu i v jeho blízkosti. Změna provozovatele nemá vliv na provoz stadionu. Jede se podle stávajících pravidel, rozpisu ledu i ceny. To vše zůstane stejné až do konce letošní sezony, tedy do 30. dubna.

„I přes stávající provozní řád té ledové plochy se snažíme vyjít veřejnosti vstříc a budeme nabízet víc veřejného bruslení s tím, že by veřejnost měla sledovat na stránkách domu dětí mimořádná veřejná bruslení“, řekla Šárka Märzová.

Rozpis ledu s vypsanými termíny veřejného bruslení je týdně aktualizován. Stejné aktuální informace jsou k dispozici i na vývěsní tabuli před zimním stadionem.

„Zavádíme i novinku v rámci veřejného bruslení, veřejné bruslení s hokejkou, by to mělo být praktikováno tak, že hřiště bude rozděleno na dvě půlky,budou dvě branky a zájemci o tohlensto veřejný bruslení s hokejkou by měli přijít s nějakou minimální výstrojí, aby se předešlo úrazům“, doplnil správce zimního stadionu.

Veškeré informace k zimnímu stadionu, včetně telefonního kontaktu na správce, jsou dostupné na internetových stránkách domu dětí a mládeže.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov