Zimní stadion v Ostrově rozjel novou sezónu

Zimní stadion v Ostrově rozjel na plno novu sezónu 2016/2017. Hokejisté a sledgehokejisté mají za sebou první zápasy, tréninky začaly i krasobruslařům.

Krasobruslařský oddíl SKK Ostrov zahájil na ostrovském zimáku 11. sezónu, od roku 2013 trénují děti dva trenéři – Míra Picek a Marek Sedlmajer. Nová sezóna začala dětem, po zaslouženém odpočinku, před dvěma měsíci.

„O prázdninách doufám, že si děti odpočinuly od krasobruslení. My chceme, aby úplně zapomněly, že nějaký sport existuje, aby přišly plný nový energie. Začali jsem v červenci novou sezónu a nyní se připravujeme na závody, keré začínají zhruba za 3 týdny. Začíná nám nová závodní sezóna“, uvedl trenér Marek Sedlmajer.

První závody, JUMP CUP, se budou konat na domácím ledě, v sobotu 22. října od 8 hodin. Led bude patřit krasobruslařům až do večerních hodin, k vidění budou všechny věkové kategorie. Kromě pravidelných tréninků pro stálé členy byla v ponděli 3. října zahájena tradiční Školička bruslení.

„Jako každým rokem jsme začátkem října zahájili Školičku bruslení, na tu bych rád pozval všechny děti z Ostrova a blízkého okolí. Školička bruslení je převážně pro děti od 4 let do 10. A je to pro všechny, kdo by se chtěl naučit bruslit nebo pořípadě pro ty děti, které hledají všestranně zaměřený sport“, vysvětlil Marek Sedlmajer.

Školička bruslení bude probíhat každé pondělí od 16:30 do 17:15 a středu od 16:00 do 16:45 a to od října do prosince. Zakončena bude Mikulášskou besídkou. Další školička bude probíhat od ledna do března a na závěr se děti mohou těšit na karneval. V průběhu školičky bude probíhat jako každoročně nábor nových dětí do krasobruslařského oddílu.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov