Volejbal

První prosincovou sobotu se na ZŠ Masarykova konal tradiční volejbalový turnaj Vánočka. Vítězem letošního ročníku se zaslouženě stala ZŠ Masarykova Ostrov.

Vánočka má dlouholetou tradici a ve svých začátcích probíhala pouze v Ostrově. Postupně se pořádání ujaly všechny školy, které se turnajů účastní. Letos turnaj uspořádala na výbornou ZŠ Masarykova Ostrov.

„Jedná se o tradiční předvánoční setkání učitelů Tv a jejich kolegů. Hrajeme systémem každý s každým volejbalová utkání. Letošního ročníku se zúčastnilo 6 škol, ZŠ Libušina, ZŠ Vančurova, ZŠ Poštovní, Sadov, ZŠ Májová a naše ZŠ Masarykova“ řekl Michal Smažík – učitel ZŠ Masarykova.

Hrálo se na dva sety do 25 bodů i v případě remízy. V družstvu musely být minimálně dvě ženy. Loňské vítězství obhajovala ZŠ Sadov. Letos se učitelé ze Sadova museli spokojit s 2. místem, trofej pro vítěze zůstala doma na ZŠ Masarykova. Na 3. místě se umístila ZŠ Libušina K. Vary. Všechna zúčastněná družstva obdržela trička s logem učitelské Vánočky a sportovní potřeby do své školy. Všichni účastníci si letošní ročník pochvalovali, nešetřili chválou na pořádající školu, která zajistila nejen pěkné ceny, občerstvení, ale i skvělé zázemí pro všechny hráče.

„Pořádání letošní Vánočky se ujala naše ZŠ Masarykova, kde zahájení provedl pan ředitel Helmut Harzer a tímto mu chceme poděkovat, že umožnil organizaci tohoto turnaje a dovolil, že po skončení tohoto turnaje mohou všichni účastníci navštívit náš bazén, kde mohou trošku zrelaxovat“ doplnil Michal Smažík – učitel ZŠ Masarykova.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov