Stolní tenisté TJ Ostrov se utkali v krajském přeboru

Stolní tenisté TJ Ostrov mají za sebou 6. a 7. kolo. Divizní mužstvo TJ Ostrov A prohrálo s TJ Jiskra Březová 10:4, naopak Loket ostrovští hráči porazili 10:5.

Domácí zápasy odehrály mužstva B a C v sobotu 12. listopadu v tělocvičně ZŠ Myslbekova. C tým v krajském přeboru 2 jednou vyhrál, jednou prohrál, B tým byl v KP 1 ještě úspěšnější a připsal si body za výhru a remizu. Dopoledne se béčko utkalo s týmem TJ Slavoj Kynšperk B, céčko nastoupilo proti týmu TJ Slavoj Kynšperk C. Čtyřhry našim hráčům nevyšly podle představ.

„Co se týká kraje 2, tak obě čtyřhry prohráli, co se týká kraje jednotky, tak jednou vyhráli a jednou prohráli. Jsou to velmi těžká utkání, je tady Kynšperk C a Kynšperk B a ty výsledky budou 50 na 50“, uvedl trenér a předseda oddílu  Jaroslav Jandák.

Nakonec se slova trenéra nepotrvrdila a body braly obě družstva . Tým TJ Ostrov B uhrál zaslouženou remizu 9:9, jeden bod získal za čtyřhru, dva body přidali Vařečka, Hofman a Bábor, jeden bod Laurenc. Tým TJ Ostrov C porazil TJ Kynšperk C 10:8, jeden bod bral Ostrov za čtyřhru, čtyři body vybojoval Míra Zika, 3 Vařejčka, 2 body Petr Zika. Odpoledne přivítalo ostrovské béčko mužstvo TJ Baník Svatava, které porazilo 10:6. Skvěle si vedl Pavel Vařečka, získal pro domácí 4 body, 3 body vybojoval Vyhlídka, po jednom bodu přidali Laurenc, Babor a čtyřhra. Ostrov C odpoledne na úspěch béčka nenavázal a s týmem TJ Luby prohrál 4:10. V tabulce krajského přeboru 2 si Ostrov C drží výborné 5. místo. Ostrov B si v tabulce krajského přeboru polepšil, odlepil se z posledního místo a patří mu 8. místo.

„A co se týká divize, tam jsme zatím v prostředku a vypadá to dobře, tam by jsme se měli udržet“, dodal trenér Jandák.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov