Stolní tenisté TJ Ostrov jsou na 4. místě

Stolní tenisté TJ Ostrov mají za sebou další dva domácí zápasy v tělocvičně ZŠ a MŠ Myslbekova Ostrov.

 V sobotu 25. listopadu odehrály své domácí zápasy dva ostrovské týmy – divizní áčko a B mužstvo v krajském přeboru 1.

“ Kraj hraje se Slavkovem, ty jsou tak ve středu tabulky a vypadá to s námi špatně, možná odpoledne vyhrajou, to budou mít Velkou Hleďsebi béčko „, řekl trenér Jaroslav Jandák. 

 

 Tým Horního Slavkova byl pro Ostrovské béčko vyrovnaným soupeřem, hrálo se několik pětisetových her, v jejichž koncovce však měli větší štěstí hosté. Nakonec TJ Ostrov B podlehla TJ Hornímu Slavkovu A 7:10. Dva body uhráli Pavel Vařečka a Václav Babor, po jednom bodu přidali Petr a Miroslav Zikovi ve čtyřhře a oba také ve dvouhře. Se stejným výsledkem, tedy 7:10 skončilo i odpolední utkání TJ Ostrov B x TJ Velká Hleďsebe B. Úspěšné byly obě čtyřhry, dva body ve dvouhře získal Babor a Míra Zika, jeden bod Vařečka. V tabulce patří Ostrovu 8. místo se šesti body za dvě výhry. Divizní A tým se dopoledne utkal s favorizovanou TJ Velkou Hleďsebí A.

“ U tý divizi tam to vypadá špatně tam by jsme měli prohrát. Ale budeme vidět, odpoledne určitě vyhrajou, protože odpoledne mají Aš a ty jsou poslední „, dodal trenér Jandák.

Domácí, přestože prohrávali, předvedli skvělý obrat a nakonec porazili Velkou Hleďsebi 10:8. Nedařilo se čtyřhrám, které neuhrály ani jeden bod. Nejlepší z A týmu byl Martin Čonka, který vybojoval 4 body, o tři body se zasloužil Jan Provazník, dva uhrál Jakub Provazník a jeden Ivan Vysocký. Jak trenér Jandák předpověděl, odpoledne odehráli s Aší celkem snadné zápasy a zvítězili jednoznačně 10:3. I tentokrát byl nejlepším hráčem Čonka, který se zasloužil o všechny čtyři body – tři získal ve dvouhrách a jeden ve čtyřhře společně s Jakubem Provazníkem, ten přidal další dva body, stejně jako Ivan Vysocký a Jan Provazník. V tabulce divize si Ostrov polepšil a je na skvělém 4. místě.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov