Družstvo TJ Ostrov odstartovalo divizní soutěž ve stolním tenise

Kromě fotbalové divize se v našem městě hraje také divizní soutěž ve stolním tenise. První domácí zápasy se odehráli v sobotu 24. září.

Na ZŠ J. V. Myslbeka se poslední zářijovou sobotu odehrály hned tři domácí zápasy ve stolním tenise. Dopoledne nastoupila dvě družstva, která hrají krajský přebor. Družstvo TJ Ostrov B hraje krajský přebor KP1, družstvo C se účastní soutěže KP 2.

„KP 1 hrálo první zápas, hrálo se Slovanem Karlovy Vary C. Hráli v sestavě Pavel Vařečka, Jindra Dvořák, Honza Hofman a Venca Babor,“ prozradil trenér Jaroslav Jandák.

B týmu se v prvním domácím zápase příliš nedařilo, prohrálo se soupeřem z K. Varů 10:3, spokojen nebyl ani trenér ani samotní hráči. Nejlépe se vedlo Honzovi Hofmanovi, který vyhrál dva zápasy. Družstvo TJ Ostrov C se účastní soutěže KP 2. Muži ve složení Miroslav a Petr Zikovi, Josef Vařejčka a Miroslav Kopnický podali skvělý výkon a soupeře TJ Baník Sokolov porazili 10:3. Pochvalu si od trenéra vysloužili všichni 4 hráči. Po obědě nastoupil k prvnímu domácímu zápasu A tým, který hraje divizi ve složení Jan Provazník, Ivan Vysocký, Radek Novák a Martin Čonka. V důležitém a náročném utkání se Slovanem Karlovy Vary A si vedli dobře a zápas skončil nerozhodně 9:9. Na více informací o stolním tenise se můžete těšit v říjnovém vydání S mixu.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov