Stolní tenisté TJ Ostrov zvítězili v domácích zápasech

Divizní družstvo stolních tenistů TJ Ostrov má za sebou další domácí zápasy, které oba velmi hladce proměnily ve svůj prospěch.

V sobotu 25. února odehráli stolní tenisté TJ Ostrov A dva zápasy v tělocvičně ZŠ J. V. Myslbeka. Dopoledne přivítali silný tým z Březové, který trochu překvapivě a jednoznačně porazili. Odpoledne čekal na ostrovské hráče podstatně slabší soupeř – TJ Loket nad Ohří A, který byl před zápasem na chvostu tabulky.

„Vypadá to tak, že bysme měli vyhrát. To určitě, vypadá to, že ta divize se udrží určitě a bude někde v půlce, dá se říct“, prozradil trenér Jaroslav Jandák.

 Ostrovský divizní tým potvrdil roli favorita, hostům nic nedaroval a jednoznačně zvítězil 10:0. Dva body získaly obě čtyřhry a po dvou bodech přidali Jan Provazník, Vysocký, Čonka a Novák. Dvě výhry v jednom dnu posunuly A tým na 7. příčku v tabulce divize, na 4. KST Karlovy Vary A ztrácí pouhých pět bodů. A mužstvo má před sebou poslední 4 zápasy a zatím to vypadá, že divize se v Ostrově bude hrát i v příští sezóně.

V krajském přeboru 1 se vedlo i ostrovskému Béčku, které také zaznamenalo dvě výhry. TJ Slavoj Kynšperk porazili 10:7, TJ Baník Svitava 10:4. V tabulce si drží slušné 6. místo v závěsu za Březovou B a Slovanem K. Vary C.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov