Stolní tenis – divize

Poslední zápasy letošní sezóny odehráli stolní tenisté TJ Ostrov B a C na hřišti soupeře, tým TJ Ostrov A hrál doma.

Divizní tým Ostrova byl na domácím hřišti velmi úspěšný a vyhrál oba zápasy. Dopoledne nastoupili stolní tenisté proti týmu SKST Cheb B, po úvodních čtyřhrách byl stav vyrovnaný.

„Naše čtyřhra, tam je to o zkušenosti, tam jsme neměli žádný problém. A druhou čtyřhru, tak ti kluci mladí jsou rychlí. Takže chlapci asi na tom byli trošku líp“ uvedl Ivan Vysocký – hráč týmu TJ Ostrov A.

Ve dvouhrách se 100% dařilo Janu Provazníkovi, který dokázal vybojovat 4 body, Čonka uhrál 3 a po jednom uhráli Vysocký a Novák. Družstvo z Chebu porazili 10:5. Odpoledne přijelo do Ostrova mužstvo TJ Sokol Velká Hleďsebe A.

„Všechno je otevřený, tak oba dva zápasy venku jsme prohráli s těmito mančaftami, teď to vidím….. konec sezóny, takže už je to takový uvolněný, nikdo nepadá od nás, zachránili jsme se, takže to bude asi otevřený až do konce“ doplnil Ivan Vysocký – hráč týmu TJ Ostrov A.

Domácí hráli opravdu uvolněně a to jim přineslo body. Velkou Hleďsebi porazili 10:7. Nejlepším hráčem byl tentokrát Martin Čonka, získal tři body, po dvou bodech vybojovali Novák, Vysocký i Provazník, jeden bod přidala čtyřhra. V tabulce divize skončil tým TJ Ostrov A na 7. místě, jeden bod za 6. Kynšperkem a 3 body za 5. Chebem. Dařilo si také C týmu, který přivezl plný počet bodů a v tabulce krajského přeboru 2 se umístil na výborném 4. místě. V krajském přeboru 1 ostrovský B tým naopak prohrál oba zápasy venku a patří jim konečné 6. místo.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov