Stolní tenis

Poslední zápasy v tomto roce odehráli stolní tenisté TJ Ostrov na domácí půdě.

Na ZŠ a MŠ Myslbekova se v sobotu 8. prosince hrály dva dvojzápasy krajského přeboru 1 a krajského přeboru 2.

„Béčko hraje s béčkem Sokola Velká Hleďsebe a céčko hraje s céčkem Sokola Velká Hleďsebe, která tam má tři dorostenky, nebo spíš tři žákyně“ uvedl Jaroslav Jandák – trenér.

B tým podlehl soupeři z Velké Hleďsebe B po velmi vyrovnaných zápasech 8:10. Shodně dva body uhráli Vyhlídka, Babor a Zika Miroslav, jeden bod přidal Vařečka a čtyřhra. Také TJ Ostrov C odehrála s týmem Velká Hleďsebe C vyrovnanou hru a byla z toho zasloužená remíza 9:9. Domácí vyhráli obě čtyřhry, dva body získali Landiga a Dvořák, po jednom Vařejčka, Kopnický a Petr Zika.

„Odpoledne hraje béčko s Aší a céčko hraje s Kynšperkem“ dodal Jaroslav Jandák – trenér.

V krajském přeboru 1 se ani tentokrát ostrovským nedařilo a prohráli s Jiskrou Aš 5:10. Nejlépe se vedlo Vyhlídkovi, který uhrál dva body. V tabulce si TJ Ostrov B pohoršil o jedno místo a je na 7. místě s devíti body. TJ Ostrov C naopak odehrál skvělé zápasy a porazil tým TJ Slavoj Kynšperk B jednoznačně 10:1. Nejlepším hráčem domácích byl Jindřich Dvořák, který získal 3 body. Ostrovský tým se v tabulce krajského přeboru 2 posunul na 4. místo. Divizní A tým odehraje zápasy v jiném termínu. Stolní tenisté zahájí nový rok 2019 ve velkém.

„Já bych rád pozval diváky na Velkou cenu Ostrova, která je 5. ledna a dá se říct, že zápis do turnaje je do půl devátý, pak je rozlosování, takže v půl desátý je nástup. Takže zvu všechny a těším se“ řekl Jaroslav Jandák – trenér.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov