Stolní tenis

Stolní tenisté TJ Ostrov zahájili novou sezónu 2018/2019.

V této sezóně hrají tři soutěže: divizi, krajský přebor 1 a krajský přebor 2. Jako první se za stoly postavili hráči divize, v úterý 25. září. Ve velmi vyrovnaných soubojích remizovali s týmem Slovan K. Vary 9:9. Nejlepším hráčem byl Čonka, který vybojoval 3 body, dva přidal Novák s Janem Provazníkem a po jednom Vysocký a čtyřhra. V sobotu 29. září ke svým prvním zápasům nastoupili i další hráli TJ Ostrov.

„Dneska hraje KP 1 se Slavkovem, Spartak Horní Slavkov a odpoledne hraje kraj dvojka s Bochovem. Tak uvidíme, co nám to přinese, ale jsme rádi, že hrajeme ve třech soutěžích vrcholových, to znamená divize, kraj 1, kraj 2“ řekl Jaroslav Jandák – trenér.

V dopoledním zápase si stolní tenisté TJ Ostrov vedli velmi dobře a porazili TJ Spartak Horní Slavkov A 10:6. Tři body uhrál Pavel Vařečka, dva body vybojovaly obě čtyřhry, Miroslav Zika a Daniel Vyhlídka, jeden bod Michal Landiga. Stejně jako divize, tak i družstvo TJ Ostrov C, vybojovalo v Krajském přeboru 2 s Bochovem remízu 9:9. Shodně tři body uhráli pro domácí Josef Vařejčka a Michal Landiga. Po prvním kole byl trenér Jandák spokojený, především s výsledkem divizního mužstva.

„Já bych řekl, že je to úspěch, protože ty Vary jsou silný mančaft, takže ta remíza se nám docela hodila, dá se říct. Přece jenom bych byl rád, kdybychom se v těch třech soutěžích udrželi do příští sezóny“ dodal Jaroslav Jandák – trenér.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov