Stolní tenisté TJ Ostrov mají za sebou poslední zápasy v sezóně 2016/2017

Divizní mužstvo TJ Ostrov A přivítalo v sobotu 25. března na domácí půdě TJ Spartak Horní Slavkov A, který v divizi zatím nezískal ani jeden bod. Domácí nenechali nikoho na pochybách a jednoznačně zvítězili 10:0.

“ Ten zápas je daný tím, že je to poslední kolo a Slavkov je poslední a my jsme vprostřed tabulky. Takže kluky můžu hodnotit, protože hrajeme s 2 náhradníkami, tak je můžu hodnotit, dá se říct akorát kladně „,uvedl trenér Jaroslav Jandák.

Za A tým nastoupil Radek Novák, Jan Provazník, Míra Zika a Pavel Vařečka – všichni hráči uhráli dva body, dva body přidala čtyřhra. Díky poslednímu vítězství se A tým dostal se 42 body na 6. místo v tabulce divize. Rovněž Ostrovské Béčko se bez problémů udrželo v tabulce krajského přeboru 1. 34 bodů jim zajistilo 6. místo. TJ Ostrov C skončil na 8. místě v tabulce krajského přeboru 2, kdy jim stačil pouhý bod na udržení v této soutěži.

“ Celkově, když budu hodnotit tým A v divizi, tak jsme dopadli velmi dobře a uvidíme, co bude příští rok. B tým dopadl jak jsme předpokládali, že se udrží a podávali velmi dobré výsledky a jsem s nimi velmi spokojený „, dodal trenér Jandák.

Kompletní tabulky všech tří týmů vám nabídneme v dubnovém vydání sportovního pořadu S mix.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov