Na domácím hřišti odehrálo divizní družstvo TJ Ostrov první zápasy

Po novém roce začali stolní tenisté TJ Ostrov další část svých soutěží. Jako první odehrálo zápasy na domácím hřišti divizní družstvo.

Mužstvo TJ Ostrov A přivítalo poslední lednovou sobotu družstvo TJ Slavoj Kynšperk A. Jasným favoritem byli hosté, ale domácí, posílení o Jakuba Provazníka, soupeře překvapili a zvítězili vysoko 10:3. Tři body pro ostrovský tým zajistili Jakub Provazník a Martin Čonka, dva body přidaly obě čtyřhry a po jednom bodu Radek Novák a Jan Provazník. Odpoledne divizní áčko nestačilo na soupeře z Lomnice, po vyrovnaných soubojích nakonec hostům podlehli 7:10. Mužstvo TJ Ostrov B odehrálo dva vyrovnané zápasy venku s Velkou Hleďsebí B a s TJ Jiskra Aš, obě utkání skončila 9:9. V krajském přeboru 2 porazilo Ostrovské céčko Velkou Hleďsebi C 10:7 a s Chebem B prohrálo 7:10.

11.února se divákům v tělocvičně ZŠ Myslbekova představila obě ostrovská družstva, která hrají krajský přebor. B tým dopoledne porazil TJ Jiskru Březová B 10:7. O 4 body se postarali Ivan Vysocký a Jan Hofman, jeden bod vybojovali Václav Babor a Pavel Vařečka. Odpoledne se hráčům už tolik nedařilo a podlehli družstvu TJ Baník Sokolov A 8:10. Ostrovské céčko dopoledne podlehlo TJ Batestě Chodov C 6:10. Odpoledne družstvo vyzvalo B tým z Lokte, které porazilo 10:8. Tři body uhrál Miroslav Zika a Daniel Vyhlídka, dva Josef Vařejčka, jeden čtyřhra a Miroslav Kopnický. Divizní áčko odehrálo dva zápasy venku. S favoritem soutěže TJ Velká Hleďsebe A prohráli ostrovští těsně 10:8, ještě vyrovnanější byl zápas s SK Toužim, který skončil 9:9. TJ Ostrov A je v tabulce divize na 8. místě, má 29 bodů a na 5. Kynšperk ztrácí pouhé 3 body.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov