Stolní tenisté TJ Ostrov bojovali o vítězství

Čtvrté a páté kolo mají za sebou stolní tenisté TJ Ostrov. Týmy B a C, které hrají krajský přebor, hrály venku. Bohužel se jim tentokrát nedařilo a nezískaly ani jeden bod.

 Divizní družstvo TJ Ostrov A odehrálo dvě kola na domácím hřišti s vyrovnanou bilancí. V sobotu dopoledne přivítali muži tým z Mariánských Lázní.

„Je to favorit a nejsou to už Mariánské Lázně, ale jmenuje se to Velká Hleďsebe A, uvedl hráč Ivan Vysocký.

Zápas byl tradičně zahájen čtyřhrami. První dvojice Čonka, Provazník Jan porazila soupeře jednoznačně 3:0. Druhá ostrovská dvojice Vysocký, Novák také zvítězila, ale zápas byl ukončen předčasně.

„Druhá čtyrhra skončila z toho důvodu, že protihráč neunesl tlak, který jsme nastolily na jejich hru,“ vysvětlil Vysocký.

Družstvo TJ Velká Hleďsebe patří k favoritům divize, ale domácí tým hosty pěkně potrápil. K dvěma bodům za čtyřhry, přidal další tři body Jan Provazník a po jednom bodu Čonka s Novákem. Prohra 7:10 byla pro domácí tým dobrým výsledkem.

„Dnes ve 14 hodin nás čeká Toužim A a za 14 dní nás čeká další kolo a to budeme hrát venku,“ dodal hráč Ivan Vysocký.

SK Toužim byl před zápasem v tabulce divize o jednu příčku před ostrovským týmem. Domácí byly ve skvělé formě a Toužim porazili s přehledem 10:2. Dva body získali za čtyřhru, 3 body vybojoval Vysocký, dva Čonka a Jan Provazník, jeden bod přidal Novák.  Po 5. kole je TJ Ostrov s devíti body na 8. místě v tabulce divize. Na prvním msítě je TJ Sokol Velká Hleďsebe, na druhém místě TJ Lomnice A a na 3. KST K. Vary A. Další domácí zápasy divize se odehrají v sobotu 26. listopadu, kraj se v Ostrově bude hrát o 14 dní dříve – 12. listopadu.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov