Sobotní aktivity pro děti

Město Ostrov připravuje zábavná sobotní odpoledne pro rodiny s dětmi. Děti si budou moci společně se svými rodiči nebo vrstevníky zahrát deskové hry, utkat se ve sportovním klání anebo se seznámit se zajímavými knížkami.

Od 1. března by město chtělo zahájit projekt s názvem Sobotní akce pro děti. Ty by se měly konat každou sobotu odpoledne, a to za účelem zábavy, vzdělávání i odpočinku.

“Očekáváme od toho, že vlastně každý v Ostrově a i v jeho okolí, možná i v celém Karlovarském kraji, když nebude někdo vědět co s dětmi, kam s dětmi vyrazit, takže vždycky v sobotu odpoledne mu Ostrov tuhle možnost nabídne.  Bude to ale ve školním roce, prázdniny tomu necháme volné „řekl Ing. Jan Bureš – starosta města.

Jak uvedl starosta Jan Bureš bude možné v průběhu sobotních odpoledních hodin navštívit například tvořivé dílny, zúčastnit se různých sportovních aktivit nebo si zahrát deskové hry v městské knihovně a podobně.

“Chtěli bychom, aby se na této akci vystřídali naše příspěvkové organizace, to znamená MDDM, Základní umělecká škola, Dům kultury, městská knihovna a plus k tomu ještě příspěvková organizace kraje, což je Galerie umění ” uvedl Ing. Jan Bureš – starosta města.

Fungovat by vše mohlo za symbolického přispění ve formě vstupného kolem 20 až 50,-Kč, které by pomohlo pokrýt finanční náklady na pomůcky a podobně.

 

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov