Rozsvěcení vánočního stromu v Ostrově

Stejně jako v předchozích letech byl o první adventní neděli, tentokrát 27. listopadu, na Mírovém náměstí slavnostně rozsvícen vánoční strom.

Samotnému rozsvícení předcházela jedinečná ohnivá show. Moderátorem zábavného podvečera byl nebeský pošťák, který se na všechny díval zhůry a to díky chůdám, které několikanásobně podpořily jeho výšku. S šesticí písní přispěla do kulturního programu i jedna z vítězek soutěže Ukaž svůj Talent Bartsha Blažková.Stejně jako v uplynulých letech se rozsvícení stromku ujal starosta města Pavel Čekan.

„Jestli dobře počítám tak už je to po šesté a jsem moc rád, že opět v Ostrově při rozsvěcení vánočního stromu se sešlo tolik lidí, který touží zahájit ten nádhernej advent a ten vánoční čas, bych přál opravdu všem, aby ten vánoční čas byl klidem a pohody“, uvedl starosta města Ostrova Bc. Pavel Čekan.

Zábavný program pokračoval dalšími vystoupeními. Na pódiu se vystřídala Májová Sluníčka, se svou troškou do mlýna přispělo ještě jedním vystoupením ohnivé divadlo Ignis a následoval sbor Orbis Pictus. Na stáncích s vánoční tématikou si bylo možné zakoupit adventní věnce, ručně vyrobené ozdoby a nechybělo ani svařené víno či dětský vánoční punč.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov