Reprezentační ples města Ostrov a DK Ostrov

Reprezentační ples města Ostrov a Domu kultury se konal poslední lednovou sobotu. Večer ve stylu varieté byl plný vystoupení, ale i stylových módních doplňků dam i mužů.

Barevná boa, čelenky, dlouhé rukavice či motýlky a cylindry u mužů vkusně doplňovaly celý večer. Na všechny příchozí čekal, jak jej již dobrým zvykem u vstupu welcome drink. Hlavní sál byl příjemně sladěn do komorního stylu a celým večerem provázel ostřílený moderátor Petr Čimpera. Ten v úvodu vyzval za pořádající strany starostu města Josefa Železného a ředitele Domu kultury Miroslava Očenáška k úvodnímu slovu.

 

Slavnostní předtančení patřilo úspěšné taneční skupině Mirákl.

 

Dívky z Miráklu vystoupily v průběhu večera opakovaně. K varietní atmosféře přispěl s bravurním vystoupením Kašpar Klepal.

Jeho jízda na jednokolce i žonglérské umění jsou po právu oceňovány i mimo Českou republiku. Hlavním hostem večera byl Ondřej Ruml, o jehož hudebním talentu není pochyb. Písně v jeho podání udržely parket po celou dobu zaplněný.

Před půlnocí došlo ještě na vylosování 10 šťastlivců, kteří obdrželi velkou láhev šampaňského, a pak již následovalo půlnoční překvapení.

Světelná show udělala pomyslnou tečku za připraveným programem, ovšem taneční zábava nekončila a pokračovala pod taktovkou kapely Concordia show Band až do pozdních večerních hodin.

Rubriky:  Kultura Zprávy
Region:  Ostrov