Prima den dětí

Prima den dětí připravil na neděli 3. června Městský dům dětí a mládeže. Odpoledne plné her, soutěží a pohádek si užily děti všech věkových kategorií.

Oslavy Dne dětí proběhly opět po roce v areálu domu dětí a v přilehlém Zámeckém parku. Na děti čekal bohatý program a zábavné atrakce. Mezi ně patřily skákací hrady, bungee trampolíny, aquazorbing, elektrická vozítka nebo nová atrakce pod názvem Shoď ho.

„Všechno je bezpečné, všechno je zajištěno tak, aby se i těm nejmenším vůbec nic nestalo. No a co hlavně děti a maminky chtěly, zámecký park, kde máme 10 stanovišť, všechny pohádkové bytosti. Z každého stanoviště si děti odnesou nějakou památku, drobnost, sladkost“ – Bc. Dagmar Gburová, MDDM Ostrov.

Kromě pohádkové cesty parkem, na kterou se s rodiči vydalo více než 200 dětí, nechybělo ani oblíbené malování na obličej, rozdávala se zmrzlina i cukrová vata.  Úspěch měla také divadelní pohádka Kočičí princezna, která se ve spolupráci s Domem kultury odehrávala na letní scéně. Slunečný Den dětí navštívila během nedělního odpoledne bezmála tisícovka účastníků.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov