Ples sportovců

Nejlepšími sportovci města Ostrov za rok 2016 se stali Hanzlíková, Čechman, Hamata a fotbalisté FK Ostrov.

 

V sobotu 18. února proběhl ve velkém sále Domu kultury 14. ročník Plesu sportovců. K tanci a poslechu hrála chomutovská kapela Flash dance, moderování se ujal sportovní redaktor ČT Jiří Kalemba. V úvodu plesu byl k vidění bohatý doprovodný program, ve kterém se postupně představily tanečnice ze ZUŠ Ostrov, Oskarky, sportovní gymnastky MDDM a Mirákl. Poté přišlo na řadu předání šeků pro sportovce, kteří se na mistrovství ČR nebo v Českém poháru umístili do 3. místa. Finanční odměnu si odnesli Lukáš Hamata, Jiří Luxík, Marek Liška, Zuzana Tekely a Mirákl. Za mimořádné úspěchy byly odměněni Michaela Lucie Hanzlíková, David Zadák a Martin Čechman. Rozhodnout letos o třech nejlepších v jednotlivých kategoriích bylo pro sportovní komisi velmi náročné. V nově vzniklé kulturně – sportovní kategorii se z vítězství radoval Mirákl. Mezi týmy jednoznačně zvítězili fotbalisté FK Ostrov. Sportovním talentem byl vyhlášen Lukáš Hamata. Nejlepší juniorkou se zaslouženě stala Michaela Lucie Hanzlíková a vítězství mezi dospělými vybojoval nejmladší v této kategorii Martin Čechman.

Plesu sportovců předcházelo charitativní sledgehokejové utkání mezi redaktory ČT a ostrovskými nadšenci. Výtěžek z této akce byl předán na plese mamince malého Vašíka z Ostrova.

„Já jsem strašně rád, že se spojila sportovní stránka s tou charitativní spolu tady se sledge hokejistama a je tady kasička, kde se vybírá hotovost, kdy se dostane do ruky tomu, kdo to potřebuje. A já jsem za to vždycky rád a rád pomůžu“, uvedl předseda sportovní komise Mgr. Libor Bílek.

Na zajímavé akce ze sledgehokejového utkání, na podrobné výsledky nejlepších sportovců města Ostrov, rozhovory s těmi nejlepšími a na ukázky jednotlivých vystoupení se můžete těšit v březnovém vydání sportovního pořadu S mix.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov