Na konci února odehráli stolní tenisté TJ Ostrov důležité zápasy

Velmi důležité zápasy odehráli stolní tenisté TJ Ostrov v sobotu 24. února.

Na ZŠ a MŠ Myslbekova Ostrov se na pěti stolech utkalo divizní Áčko i Béčko, které hraje krajský přebor 1.

“ Tak dneska to vypadá na dost důležitý zápasy, co se týká krajského přeboru, kde se hraje o třetí místo nesestupový, dá se říci odzadu, to znamená, že máme tady Kynšperk béčko, což vypadá, že ho porazíme a odpoledne máme Luby A, ty bysme taky měli porazit „, řekl trenér TJ Ostrov Jaroslav Jandák.

 S Kynšperkem si Ostrovští bez problémů poradili a zvítězili 10:0. Za Ostrov uhráli všichni hráči po dvou bodech včetně čtyřhry. Se stejným výsledkem 10:0 skončil i odpolední zápas proti týmu Luby A. Opět po dvou bodech získali čtyřhra, Miroslav Zika, Jan Provazník, Václav Babor a Pavel Vařečka. Dvěma výhrami se ostrovský B tým dostal na 8. místo v tabulce krajského přeboru 1 a v této soutěži bude hrát i v příští sezóně. Divizní A tým se dopoledne utkal s mužstvem TJ Slavoj Kynšperk A, domácí byli i tentokrát úspěšní a zvítězili 10:4. Odpoledne porazili také TJ Baník Sokolov 10:6. Nejlepšími hráči byli Martin Čonka a Jan Provazník, kteří získali tři body, dva přidal Ivan Vysocký a po jednom Jindřich Dvořák a čtyřhra. A tým se v tabulce divize dostal na výborné 4. místo, má 35 bodů, na třetí KST K. Vary ztrácí jediný bod.

“ Co se týká okresního přeboru, tak kluci jsou zatím první a měli by postoupit do krajského přeboru „, uvedl Jandák.

Ostrovské stolní tenisty čekají v krajském přeboru 1 a v divizi poslední dvě kola, kde už si mohou jen polepšit.

“ Budeme doma hrát 24. 3., za 14 dní jedou ven a pak teda hrajou doma poslední zápasy. Jinak si myslím, že ty výsledky máme dobrý. Hlavně to Céčko, že postoupí do kraje 2, kraj 1, že se udrží a v divizi jsme na tom kolem 5. místa, takže výsledky máme dobrý, dá se říci „, dodal trenér TJ Ostrov Jaroslav Jandák.

 

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov