LT Manětín

Podnikové akce, svatby, ale i například narozeniny by do budoucna bylo možné uspořádat v areálu letního tábora v Manětíně.

Areál v Manětíně nechalo město Ostrov, který je jeho vlastníkem, opravit za zhruba 41 milionů korun. Akce byla rozdělena do několika etap. První stavební práce zde začaly v roce 2014.

“ V letošním roce, v roce 2017 se dokončuje venkovní jídelna, spodek je vlastně hotovej ta plocha a teď se vlastně montujou ty pergoly, lavičky a stolečky, ktrerý vlastně budou sloužit jako venkovní jídelna „, vysvětlil vedoucí Odboru investic Jiří Šuster.

Celkem 25 chatek včetně marodky se sociálním zázemím nabízí veškerý komfort. Do areálu se vejde najednou zhruba 110 lidí plus další personál, který je potřeba k zajištění chodu. V letních měsících je využíván rodiči s dětmi, na 4 turnusy sem vyrážejí děti školou povinné a začátkem září zde trénují mladí sportovci. Mimo toto období je areál nevyužíván. To by chtělo nejen město Ostrov, ale především provozovatel, Městský dům dětí a mládeže, do budoucna změnit. Z tohoto důvodu se do Manětína vypravil starosta Ostrova společně s doprovodem, za účasti novinářů, aby moderní prostředí představili široké veřejnosti.

“ Bychom rádi tento areál nabídli i k jinému využití, to znamená, chtěli bychom tam organizovat sportovní soustředění, školy v přírodě, školní výlety, ale můžeme i poskytnout různým podnikům na teambuildingy „, prozradila ředitelka MDDM Ostrov Bc. Šárka Märzová.

Využívat by jej zájemci mohli mimo hlavní sezónu, to znamená v jarních a podzimních měsících.

“ My dokážeme zajistit veškerý personál a více méně dokážeme udělat akci na klíč, to znamená i s programem. Mohou se tam organizovat svatby, narozeniny, teambuildingy a  pobytové akce „, dodala Šárka Märzová.

Podrobnější informace jsou dostupné na internetových stránkách /www.mddmostrov.cz/, anebo osobně ve všední dny přímo v kancelářích Domu dětí.

Rubriky:  Zprávy