Jarmark radosti

V sobotu 24. listopadu se v Domě kultury uskutečnil v pořadí již šestý Jarmark radosti. Vánoční tématika přilákala spousty návštěvníků.

Na podzimní jarmark dorazila opět téměř šedesátka zručných rukodělných výrobců nejen z Ostrova a okolí. Ti představili návštěvníkům své originální výrobky.

„Myslím si, že ten letošní jarmark je opravdu takový nejkrásnější, je to takový ten krásný úvod vlastně do toho vánočního času, který nás čeká. Takže každý, kdo si chtěl pořídit nějaký krásný a originální vánoční dárek pro svoje blízké, tak tady měl určitě šanci“ uvedla Eliška Failová – pořadatelka.

Kromě adventních věnců, vánočních dekorací, ozdob či perníčků nechyběla ani bohatá nabídka tradičních výrobků.

„Samozřejmě ten výběr z těch šedesáti prodejců je opravdu veliký, je tu od šperků, po kabelky, autorskou modu, dětské hračky, oblečení, snad všechno, na co si vzpomenete“ doplnila Eliška Failová – pořadatelka.

Pořadatelé nezapomněli ani na ty nejmenší. Pro děti byly opět připraveny výtvarné dílny a na dospělé čekalo občerstvení s kávou a lahodnými zákusky.

„Šestý ostrovský jarmark radosti se jako vždy těšil velké, hojné účasti, takže jak prodejcům, nám organizátorům, tak i hostům určitě udělal velkou radost“dodala Eliška Failová – pořadatelka.

Na další Jarmark radosti, tentokrát s nádechem Velikonoc, se mohou návštěvníci těšit opět v březnu příštího roku.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov