Halový turnaj mladších fotbalistů FK Ostrov

Fotbalisté FK Ostrov mají za sebou půl sezóny, ale neodpočívají ani v zimě. Během pauzy se kromě pravidelných tréninků zúčastňují také halových turnajů.

 V sobotu 16. prosince proběhl v hale u gymnázia 7. ročník fotbalového turnaje o pohár MDDM Ostrov určený pro děti narozené v roce 2010 a mladší. Pořadatelem byl FK Ostrov.

“ Dneska je to Vánoční turnaj ročníků 2010. My jsme díky tomu, že se odhlásil tým ze Sokolova, tak jsme mohli postavit dvě družstva, jeden klasický ročník 2010 a jeden ročník 2011, který tady sice bude za otloukánky, ale aspoň si zkusí zahrát se staršíma klukama ů, uvedl trenér Filip Tomáň.

 Hrálo se systémem každý s každým 1x 13 minut, podle pravidel sálové kopané, 4 hráči v poli + brankář, střídalo se hokejovým způsobem. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev.

“ Kromě dvou ostrovských mužstev jsou tady družstva z Karlových Varů, Ervěnic, Chomutova nebo Mostu „, dodal trenér Tomáň.

Výsledky turnaje, nejlepší hráče a zhodnocení půl sezóny týmu chlapců narozených v roce 2010 vám nabídneme příští týden v lednovém vydání sportovního pořadu S mix.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov