Fešn Čenž v DK Ostrov

Módní kousky za pár korun si bylo, již podruhé v letošním roce, možné pořídit v prostorách ostrovského Domu kultury.

V pořadí již druhá akce s názvem Fešn Čenž, proběhla v neděli 23. dubna v předsálí Společenského sálu a v kavárně v prvním patře Domu kultury. Fashion bazar se těšil vysokému zájmu ze strany prodejců i veřejnosti.

“ Se zdvojnásobil počet od té první akce, takže je tady přes 30 prodávajících. Řekla bych, že valná většina je tedy z Ostrova, ale jsou tu lidé z Nové role, z Dalovic, z Nejdku a z Karlových Varů „, uvedla  organizátorka akce Fešn-Čenž Eliška Failová.

Akce, jejímž cílem je poslat nepotřebné kousky šatníku dál do světa, byla určena především slečnám, ženám i dámám. V centru módy si bylo možné z nepřeberného množství pořídit nejen krásné oblečení doslova za pár korun.

“ Především je to teda dámské oblečení, boty, kabelky , doplňky, šátky, náušnice a taková ta třešnička na dortu je i kavárna vlastně s dortíky, pro takové to opravdu dámské nedělní odpoledne „, dodala failová.

Neprodané módní kousky měli i tentokrát prodávající možnost věnovat na dobrou věc a darovat je Charitě Ostrov, kde ještě poslouží potřebným lidem. Další v pořadí již třetí akce tohoto charakteru se uskuteční, jak prozradila organizátorka Eliška Failová, na podzim letošního roku.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov