Den s RC Ostrůvek

Poslední prázdninová sobota patřila dni s rodinným centrem Ostrůvek. Na své si přišly děti různých věkových kategorií.

Hravé odpoledne si nenechaly v doprovodu rodičů i prarodičů ujít desítky dětí, které tak zábavnou formou zakončily dvouměsíční letní prázdniny.

“ Rodinný centrum Ostrůvek už po pátý uspořádalo pro děcka, tady u bývalý knihovny akci, kde si mohly splnit pár soutěží, byl tady program kulturní, divadlo Hnedle vedle „, prozradil organizátor akce Miloslav Liška.

Pro děti byly piráty z Ostrůvku připraveny soutěže, jako silnější vyhrává aneb přetahovaná s piráty nebo lovení v rybí zátoce. Po splnění úkolů čekal na děti pirátský poklad a medaile v podobě odznaku či magnetky, kterou si samy pod odborným dohledem piráta, vyrobily. Klaun Tom a jeho divadlo dostal všechny přítomné pěkně do varu. Jako pomůcka mu k tomu posloužily známé písničky.

O zábavu tedy nebyla nouze. Dokonce se i tančilo a zapojili se i dospělí.

Celému odpoledni vévodilo teplé slunečné počasí a tak přesně podle plánu do zábavného programu přispěli i hasiči.

“ Nakonec přijeli hasiči a samozřejmě jako vždy největší atrakce byla pěna no a letos to tady přepadli piráti a pěkně to zpestřili, bylo to po pátý, bylo to fajn „, dodal Miloslav Liška.

Konečná tečka odpoledního programu, námořnická pěna se skutečně těšila velkému zájmu. Podle spokojených výrazů v dětských tvářích se celá akce vydařila a přispěla dětem školou povinným k načerpání sil do dalšího školního roku.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov