Den plný fotbalu

Fotbalový svátek Ostrovský den plný fotbalu proběhl v sobotu 23. června v areálu FK Ostrov.

Domácí hráči si v 6 věkových kategoriích vedli velmi dobře a vybojovali dva cenné kovy – jedno zlato a jedno stříbro. Pořádání turnaje se jako každoročně ujal FK Ostrov ve spolupráci s MDDM Ostrov.

„Je to už 9. ročník, tak samozřejmě ta organizace už nám běží. Přijelo dneska, tentokrát na 50 mužstev z celého tady kraje, ať je to tady z Plzeňska, Ústecka, ze středních Čech, takže si myslím, že můžeme být spokojeni s účastí i s kvalitou těch mužstev“ uvedl Ivan Filip.

Nejmladší účastníci turnaje, ročník 2011, hráli 2 x 12 minut 4 hráči v poli + brankář, o minutu déle hráli fotbalisté narození v letech 2010 a 2009. Na větším hřišti, 5 hráčů v poli + brankář a 1 x 15 minut hráli ročníky 2008 a 2007. Nejstarší fotbalisté, ročníky 2005/ 2006 hráli v sedmi a 1 x 16 minut. Ve všech kategoriích byla obrovská konkurence a ostrovští se v žádném případě neztratili, někdy jim bohužel chybělo pověstné fotbalové štěstí. Podrobnější informace, výsledky a více rozhovorů vám přineseme v červencovém vydání sportovního pořadu S mix.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov