Den dětí MDDM

Prima den dětí připravil na sobotu 1. června Městský dům dětí a mládeže. Odpoledne plné her, soutěží a pohádek si užily děti všech věkových kategorií.

Oslavy Dne dětí proběhly opět po roce v areálu domu dětí a v přilehlém Zámeckém parku. Na děti čekal bohatý program a spousta atrakcí. Mezi ně patřily skákací hrady, bungee trampolíny nebo aquazorbing. O zábavu se postarali také hasiči, kteří dětem připravili hřiště plné pěny.

„Jak vidíte za námi, tak to byl závěr dnešního dne, ale průběžně jsme měli mnoho soutěží, atrakcí. Od cukrové vaty po zmrzlinu, kterou dostávaly děti zdarma, když je to jejich den. Vyšlo nám super počasí. Zámecký park, deset stanovišť, samá pohádková postava i moderní, jako je Superman, Kingkong. A všechno se nám dneska povedla, účast veliká, takže všechno super“ řekla Bc. Dagmar Gburová, MDDM Ostrov.

Kromě pohádkové cesty parkem nechyběla ani stanoviště s oblíbeným malováním na obličej i se spoustou občerstvení. Na děti čekaly na závěr dne také drobné odměny.

„Letos jsme měli takovou novinku, kde teda vstupenky byly slosovatelný a děti vyhrávaly ceny, co dal dům dětí, od triček po sladkosti“ dodala Bc. Dagmar Gburová, MDDM Ostrov.

Slunečné počasí přilákalo do Domu dětí mnoho velkých i malých návštěvníků.

Rubriky:  Zprávy
Region:  Ostrov