Akce Den plný fotbalu opět po roce v Ostrově

V sobotu 24. června se na hřišti FK Ostrov sešlo témě 2000 lidí na jednu z největších sportovních akcí v našem městě – Den plný fotbalu.

FK Ostrov uspořádal již 8. ročník fotbalového turnaje Den plný fotbalu. Letos se zúčastnilo 680 dětí, které hrály v 56 mužstevech z různých koutů ČR a také ze sousedního Německa.

“ Samozřejmě už to má nějakou tradici, takže ty mužstva už se samy přihlašujou, už je to trošku jednodušší v té organizaci. Takže už máme zavedený nějaký systém těch turnajů, myslím si, že se nám to daří dobře pořádat a spokojenost „, řekla pořadatel Ivan Filip.

Hrálo se v 7 věkových kategoriích, nejmladší byli chlapci narození v roce 2010, nejstarší, narození v letech 2002/2003, odehráli svůj turnaj na velkém hřišti na umělce. Ani letos nechyběli mužstva zvučných jmen.

„Konkurence turnajů je veliká, tak jsme rádi, že to obsadíme, je tady 58 mužstev. Co se týče těch zajímavých družstev je tady Viktorka Plzeň, Dukla Praha, je tady Tachov, Chomutov, Most, Rokycany. Takže si myslím, že je to rozmanitý, pěkný „, vysvětlil Filip.

Turnaj probíhal od ranních hodin až do podvečera, v 10 hodin večer nechyběl tradiční ohňostroj. Turnaj byl jako vždy skvěle připraven a neobešel by se bez nadšenců, kteří se kolem FK Ostrov pohybují, ale také bez sponzorů, kraje a města Ostrov, kteří tuto akci rádi podporují. Více zajímavostí, rozhovorů a výsledky vám přineseme v červencovém vydání sportovního pořadu S mix.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov