Sledge hokejisté SKV Sharks Karlovy Vary prozatím získali pouze pět bodů.

Sledgehokejisté SKV Sharks K. Vary nezačali sezónu 2017/2018 nijak oslnivě. Ze 6 zápasů získali pouhých pět bodů.

Poslední listopadový víkend odehráli sledgehokejisté SKV Sharks K. Vary dvojzápas s týmem HC Litvínov. Trenér měl před zápasy jediný cíl a to získat 6 bodů, tomu také byla podřízena veškerá taktika. První zápas se odehrál v sobotu 25. listopadu v Litvínově a karlovaráci nastoupili téměř v plné sestavě, chyběl pouze Hrbek, který má vážně zraněné rameno. Zápas začali žraloci velmi rozvážně, nedařila se kombinace ani proměňování šancí. Nervozita však brzy zmizela a ve 4. minutě otevřel skóre zápasu Gaier. o několik vteřin později, po nedovoleném bránění, dostal Berger dvě minuty, Litvínov využil přesilovku a vyrovnal na 1:1. To byl od domácích poslední gól a začali úřadovat hosté. V 8. minutě zvyšoval na 2:1 pro Žraloky Haas a minutu před koncem druhé třetiny vstřelil třetí gól hostů Gaier. Třetí třetina byla 100% v režii Karlovarských hráčů a během 15 minut se dokázali do litvínovské branky trefit 9x. Michal Geier přidal ke dvěma gólům další 4, 3x se trefil Berger a jeden gól si připsali Vágner a Nejedlý. Výsledek 12:1 naprosto odpovídal průběhu zápasu a navíc několik šancí žraloků vychytal litvínovský gólman.

Nedělní domácí zápas na ZS v Ostrově byl o něčem jiném. Dva klíčoví hráči Michal Geier a Luboš Nejedlý nemohli z osobních a pracovních důvodů dorazit a na hře to bylo patrné od první minuty. Především Geier týmu chyběl a prokázalo se, jak jsou pro Žraloky důležité jeho góly a vytváření šancí. Domácí sice měli zápas po celou dobu herně pod kontrolou, ale ze spousty šancí využili pouze dvě a to ty nejdůležitější. První gól padl až ve 22. minutě a to z hokejky Bergera, na dva nula zvyšoval ve 32. minutě Wágner. Domácí si poslední minuty zápasu pohlídali a výhra 2:0 přinesla tolik potřebné tři body do tabulky.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Karlovarský kraj