McDonald´s Cup

Okresní kolo ve fotbalovém turnaji Mc Donald´s Cup zná své vítěze i postupující do krajského finále.

Do okresního finále fotbalového turnaje v minikopané se probojovali vítězové z okrskových kol a některá družstva dostala divokou kartu. Pořádání se v  Ostrově ujala ZŠ Masarykova.

„Dnes pořádáme 22.  ročník McDonald´s Cupu. Včera probíhaly turnaje mladších žáků 2009 a mladší ročníky. Postoupila ZŠ Poštovní a Toužim“ sdělila Michaela Kuncová – pořadatelka.

V pondělním turnaji bojovaly i dvě ostrovské školy – ZŠ Masarykova a ZŠ Májová. Bohužel konkurence byla velká a na medaile ani jedna škola nedosáhla. Zaslouženě zvítězila ZŠ Toužim, na druhém místě se umístila ZŠ Poštovní K. Vary, na třetím ZŠ Krušnohorská K. Vary.

„Dnes probíhají turnaje, za námi, druhé kategorie – béčka. A to jsou 2009 a starší. Zatím je to velmi vyrovnané a budeme si držet palce“ dodala Michaela Kuncová – pořadatelka.

Turnaj byl opravdu vyrovnaný až do posledního zápasu. O vítězi a postupujících rozhodl jeden jediný gól. Na prvním místě se umístila ZŠ Krušnohorská K. Vary, na druhém místě ZŠ Masarykova Ostrova. Smolařem dne byla bezpochyby ZŠ a MŠ Myslbekova Ostrov, která byla nejlepším týmem na hřišti a jeden jediný gól je dělil od postupu do krajského finále. Nakonec z toho byly bronzové medaile. Přesto si vysloužili pochvalu od všech soupeřů. Z postupu se radovaly ZŠ Krušnohorská K. Vary a ZŠ Masarykova Ostrov.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov