Fotbalový zápas FK Ostrov versus SK Aritma Praha

Fotbalisté FK Ostrov si připsali o víkendu již třetí výhru na hřišti soupeře v sezoně. V sobotním utkání okradli ostrováci o všechny tři body pražskou Aritmu, a to především díky výborně fungující obraně, která udržela nulu. Skóre prvního poločasu otevřel ve 34. minutě Martin Rašman, který se po centru prosadil hlavou a krásně přehodil vybíhajícího brankáře. Po změně stran narůstal tlak domácích, ale Ostrov díky precizně fungující obraně nepouštěl soupeře do vyložených šancí. V 77. minutě udeřil gólově znovu Ostrov, z rychlého protiútoku prostřelil brankáře Aritmy Milan Novotný. Závěr sice odehráli pražané odvážně jen s třemi beky, ale útočné pojetí ke vyrovnání nevedlo.

V devátém kole se pokusí ostrováci navázat na dobrý výkon z Prahy a budou chtít zabodovat i doma proti týmu SK Klatovy 1898. Utkání je na programu v sobotu 8.10. od 16:00.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov