Fotbalistké FK Ostrov ztratili v Klatovech tři body

Fotbalisté FK Ostrov ztratili v Klatovech skvěle rozehraný zápas během dvou minut. Po vedení 1:0, dostali dva góly a zbytečně přišli o tři body.

Zápas v Klatovech začal velmi ostře, k vidění bylo několik nedovolených zákroků na obou stranách. Do první větší šance se dostali Klatovští, ale gólman Sütto byl opět v pravý čas na správném místě. Ostrov hrál opravdu tvrdě a Liška si v 15. minutě vysloužil první žlutou kartu zápasu. Domácí hosty následovali po pár minutách, žlutou vyfasoval klatovský Lukeš. Do konce prvního poločasu diváci žádný gól neviděli.

Obraz hry se nezměnil ani po změně stran, domácí tlačili, ale přes skvěle pracující obranu Ostrova se nedostali. V 71. minutě přišel první gól zápasu, ale ze strany hostů. Jindřich Pachta se trefil z rohového kopu přesně ke vzdálenější tyči a Ostrov vedl 1:0. Domácí se snažili o vyrovnání, ale přestalo se jim dařit a dostavila se nervozita. 8 minut před koncem kopali domácí přímý kop, Martin Janda se ze vzdálenosti 18 metrů nemýlil a srovnal stav zápasu na 1:1. Zhruba po dvou minutách se Klatovy radovaly po druhé. Střídající Petr Kotrba dostal skvělou přihrávku od Krásného a zakončoval do prázdné brány. Ostrov se snažil o vyrovnání, tlačil do poslední minuty, ale domácí si soupeře pohlídali a vyrovnání nepřipustili. Ostrov tak zbytečně ztratil tolik potřebné 3 body a o udržení se v divizi musí ještě pořádně zabojovat.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov