Fotbalisté FK Ostrov vstoupili do nové sezóny s jasným cílem

Fotbalisté FK Ostrov zahájili 12. srpna novou sezónu. Po roce se opět vrátili do krajského přeboru, kde budou patřit k favoritům soutěže.

Cíl ostrovských fotbalistů a trenéra Filipa pro novou sezónu je jasný – vyhrát karlovarský krajský přebor a vrátit se do divize. Zatím si muži vedou velmi dobře. Čtyři zápasy, čtyři výhry a čisté konto gólmana Sütta. V prvním zápase zajížděli do Královského Poříčí, kde hladce zvítězili 4:0 -po poločase 1:0. O týden později se ostrovský fun klub mohl těšit na první domácí zápas proti Toužimi. Hned od začátku utkání byl Ostrov lepším mužstvem, svojí aktivní hrou dělal soupeři velké problémy. V 15. minutě otevřel skóre Pachta po přesném dlouhém míči od Lišky. Nadále byla hra v režii Ostrova, ve 30. minutě z rohového kopu zvyšoval hlavou na 2:0 Tolar. Po dvou minutách se hosté mohli radovat po třetí, přesně zakončil Honza Liška. Do druhého poločasu šel Ostrov s tím, že nechce zbytečně inkasovat a spíš ještě nějakou branku vstřelit. To se povedlo v 71. minutě díky Tolarovi. Zbytek utkání Ostrov hru jen kontroloval, vystřídal hráče, které nejsou v základní sestavě a výsledek 4:0 se již neměnil.

Následující dva zápasy se hrály opět venku. V sobotu 26. srpna v Chodově. Již po prvním poločase bylo jasné, kdo je favorit, Ostrov vedl 4:0, v druhém poločase přidal další tři góly a byla z toho výhra 7:0, hatrick zaznamenal Ondřej Nýber. O týden později se hrálo ve Žluticích. Ostrovští hráči byli ve skvělé formě a nadělili Žluticím 8 branek, hatrickem se opět blýsknul skvělý Nýber. FK Ostrov je v čele tabulky s 12 body a skórem 23:0. Již tuto sobotu přivítají na domácím hřišti tým z Chebu.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov