Fotbalisté FK Ostrov porazili soupeře

V sobotu 16. září zajížděli fotbalisté FK Ostrov na hřiště Lokomotivy K. Vary, kde lehce zvítězili 4:0. O týden později si doma připsali další tři body za vysokou výhru 10:0.

Ostrovští fotbalisté šli do domácího zápasu se Starou Rolí s tím, aby zvítězili s co nejlepším výsledkem a to se jim také podařilo. Hned od první minuty byla na domácích znát velká aktivita, hosté si nevěděli rady, jak uhlídat rychlé domácí útočníky. Ve druhé minutě šel sám na bránu Vrba, ale zakončil nepřesně. O minutu později vše napravil, přihrál přesně na Duška, který otevřel skóre zápasu. Ve 14. minutě po centru z pravé strany zvyšoval na 2:0 Diviš, o 12 minut později se ten samý hráč trefil podruhé. 10 minut před koncem druhého poločasu přihrál Nýber na nabíhajícího Vrbu, ten se nemýlil a zvýšil na 4:0.

“ Samozřejmě 4:0 mluví za sebe, hrajeme dobře. Máme ještě další šance, soupeř přeci jenom na nás nestačí. Věřím, že v tom druhém poločase dáme další branky a uspokojíme tady diváky, kterých přišlo dneska hodně „, řekl trenér Ivan Filip.

Do druhého poločasu si dali domácí další předsevzetí, neinkasovat branku a udržet i v sedmém utkání čisté konto. Ostrov byl i nadále aktivnějším mužstvem, hráči ze Staré Role měli problémy s nasazením a tempem domácích hráčů. V druhé půli padlo dalších 6 gólů. V 52. minutě se trefil Nýber, který o dvě minuty později přidal další branku na 6:0. Diviš zakončoval přesně hlavou v 59. minutě. V 62. minutě už to bylo 8:0 díky Nýberovi, který si připsal další hattrick. 9 gól přidal Tomáň z penalty a na konečných 10:0 uzavřel Diviš.

“ Musím hodnotit jenom kladně, 10:0 to je hodně proti Starý Roli, většinou jsme s nimi hráli vyrovnanější utkání, ale dneska jsme asi někde jinde než Stará Role, uhráli jsme vzadu nulu, už sedmý zápas nulu „, konstatoval trenér Filip.

FK Ostrov je v čele tabulky Karlovarského krajského přeboru s plným počtem bodů a skóre 39:0.

“ Teď nás čekají teprve ty utkání, kde jsou zepředu ty mužstva. Jedeme do Fr. Lázní, máme Nové Sedlo, máme Lomnici, takže uvidíme, jak jsme opravdu na tom. Ale sedm utkání, sedm vítězství – výborný „, radoval se trenér Ivan Filip.

Rubriky:  Sport Zprávy
Region:  Ostrov