Fotbal děti

Zatímco muži FK Ostrov odehráli další mistrovský zápas na hřišti soupeře, nejmladší ostrovští fotbalisté hráli doma s Mariánskými Lázněmi.

V sobotu 5. května přivítali fotbalisté FK Ostrov narození v letech 2009/2010 tým Viktoria M. Lázně. Po těžkých zápasech se Slavii K.Vary a s Banikem Sokolov se očekávaly vyrovnanější souboje. Přes rozpačitý začátek se domácí nakonec rozstříleli a hosty porazili vysoko 26:17, po vyrovnaném poločase 10:9. Jako obvykle se hrálo současně na dvou hřištích, kdy proti sobě nastoupili v prvním utkání stejně staří hráči, v druhém zápase se utkali 2009 s 2010. Zápasy se hrály ve velkém vedru 2 x 15 minut a byly dramatické do poslední minuty, soupeř byl na stejné úrovní a rozhodoval každý gól. Nakonec hosté vsítili do ostrovské brány 17 gólů, domácí se trefili 27x. O góly domácích se postaralo 16 hráčů. Příští týden zajíždí nejmladší fotbalisté FK Ostrov do Chebu.

Rubriky:  Sport
Region:  Ostrov